Usługi CNC

Frezowanie CNC może być wykorzystywane w wielu branżach. Nasze usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kontrahentów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, doświadczeniu i sprawdzonych metod oraz wysokiej klasy materiałów jesteśmy w stanie wykonać produkt zgodny z oczekiwaniami Klientów. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów znających się na swojej pracy oraz obsłudze nowoczesnych urządzeń dzięki czemu mamy gwarancje wykonania nawet najbardziej nietypowych zleceń. Frezujemy na czteroośowym ploterze z polem roboczym  o wymiarach 2100×3100 mm dzięki czemu możemy frezować na pełnoformatowych materiałach z zachowaniem najwyższej jakości frezowanych materiałów.

Zajmujemy się frezowaniem, wycinaniem CNC:

Usługi frezowania, wycinania CNC wykonujemy terminowo z zachowaniem najwyższej jakości wykonania usługi, ponieważ jakość jest dla nas priorytetem. Powierzając nam frezowanie CNC, otrzymujesz gwarancję terminowości oraz  jakości wykonania usługi która będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Jeżeli chcesz by frezowanie CNC było wykonane tak jak tego oczekujesz to skontaktuj się z nami a na pewno się nie zawiedziesz. . Nie tylko wykonamy zlecone nam prace w krótkim czasie, ale również w przystępnej cenie i na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne.