Chairs

Stolarnia Warszawa – oferta firmy

Jesteśmy firmą z prawie 30 letnim doświadczeniem, która świadczy usługi takie jak renowacja antyków, a także tworzenie mebli nietypowych o charakterze antycznym i nowoczesnym zgodnie z projektem klienta. W ofercie posiadamy bardzo dużą kolekcję mebli oraz dodatków antycznych.

Usługi stolarskie Warszawa 

Jesteśmy firmą, która tworzy meble na wymiar. Warszawa jest miastem, w którym zaufało nam wielu klientów, których grono systematycznie rośnie. Produkowane przez nas meble wyróżnia wysoka jakość wykonania, solidność, trwałość, niezwykła funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Oprócz produkcji mebli na wymiar w zakres naszej działalności wchodzi również renowacja antyków oraz produkcja mebli nietypowych. Warszawa wie, z usług stolarskich której z firm najlepiej skorzystać. Nasza działalność obejmuje również ręczne politurowanie mebli, czyli jeden ze sposobów na wykańczanie drewnianej powierzchni. Mamy możliwość wykonania mebli z płyt stolarskich, wiórowych okleinowanych, mdf lakierowanych, fornirowanych zgodnie z projektem klienta. Realizujemy również zamówienia na nowoczesne kuchnie, szafy przesuwne, garderoby, meble łazienkowe oraz komody i meble biurowe. Warszawa i okolice to miejsce, w którym prowadzimy sprzedaż mebli antycznych

Meble na wymiar Warszawa 

Bardzo chętnie podejmujemy się projektów nietypowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest dopasować meble do konkretnego wnętrza. Dlatego też produkujemy m.in. meble kuchenne na wymiar. Warszawa i najbliższe okolice doskonale wiedzą, że meble na wymiar są doskonałą alternatywą dla nietypowego wnętrza. Dzięki nim z powodzeniem można wykorzystać przestrzeń w 100%, a meble na wymiar dodadzą niemal każdemu wnętrzu mieszkania niezwykłej oryginalności i funkcjonalności. Jesteśmy w stanie wykonać dla klienta niekonwencjonalną kuchnię, jak również idealnie wkomponowaną we wnętrze szafę przesuwną oraz meble biurowe. 

Renowacja mebli Warszawa

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko produkcja mebli na wymiar, ale również naprawa mebli antycznych. Jako główny cel obraliśmy przywrócenie dawnej świetności oraz trwałości starych mebli. Renowacja antyków wykonywana jest w sposób tradycyjny, ręcznie. Lakiery oraz stare farby zmywane są za pomocą odpowiednich zmywaczy, a następnie oczyszczane. W tym przypadku prace stolarskie polegają na uzupełnieniu i dorobieniu brakujących elementów. Renowacja starych mebli jest procesem czasochłonnym, który wymaga poświęcenia i wkładu pracy, a tradycyjne metody renowacji antyków są jedynymi, dzięki którym możliwe jest przywrócenie im pierwotnego wyglądu. Przy pracach wykończeniowych stosujemy naturalne materiały wykończeniowe. 

Stolarnia Warszawa – szafy wnękowe

Nasza stolarnia prowadzi sprzedaż mebli antycznych. W naszej bogatej ofercie znaleźć można również funkcjonalne szafy wnękowe. Warszawa może liczyć na pomoc naszej stolarni również w zakresie produkcji szaf dopasowanej do potrzeb i możliwości klienta. Szafy wnękowe sprawdzą się w każdych okolicznościach. Szczególnie jednak zostaną docenione w mieszkaniach o niezbyt dużej powierzchni użytkowej. Jeśli szafa wnękowa zostanie wykonana na wymiar, wówczas zajmie całe dostępne miejsce, zyskując tym samym na funkcjonalności. 

Montaż mebli Warszawa 

Nasza stolarnia to solidny, sprawdzony i pewny wykonawca mebli na zamówienie. Warszawa i okolice mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie produkcji solidnych mebli zarówno do mieszkań i domów, jak również dla firm oraz instytucji. Usługi wykonujemy zawsze solidnie, terminowo, rzetelnie i zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami. Na życzenie klienta wykonujemy również montaż mebli. Warszawa może liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie i wsparcie w zakresie świadczonych usług stolarskich.