O firmie

Firma HB posiada prawie 30 letnie doswiadczenie


Firma HB posiada prawie 30 letnie doswiadczenie między innymi w renowacji zabytkowych mebli, tworzeniem mebli nietypowych o charakterze antycznym jak i nowoczesnych wedle projektu klienta. Jesteśmy jedną z niewielu Firm na Świecie która potrafi profesjonalnie wykonać politurę kładzioną ręcznie. Dotychczas większość naszych projektów była sprzedawana na rynek niemiecki, dotyczy to także renowacji mebli które przyjeżdżają do dzisiaj i są do obejrzenia w Naszym sklepie na terenie Niemiec. W razie potrzeby meble do Renowacji możemy odebrać w Polsce lub na terenie Niemiec. Posiadamy unikalną kadrę z najwyższymi światowymi kwalifikacjami w dziedzinie renowacji mebli zabytkowych, w swojej ofercie posiadamy również możliwość wykonania mebli z płyt stolarskich, wiórowych okleinowanych, mdf lakierowanych, fornirowanych wedle projektu i życzenia klienta . Realizujemy zamówienia na nowoczesne kuchnie, garderoby, szafy przesowne, komody meble łazienkowe. Posiadamy bogate zaplecze, w pełni wyposażoną Stolarnie, sklep na terenie Niemiec z asortymentem antycznym. W ofercie posiadamy bardzo duża kolekcje mebli oraz dodatków antycznych. Jesteśmy pasjonatami branży i bardzo chętnie podejmujemy się projektów nietypowych, designerskich. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy, muzea, biura projektowe. Gwarantujemy najwyższą jakość, profesjonalna obsługe, terminowość i indywidualne podejście do każdego projektu..

Meble wykonywane ręcznie

Jesteśmy stolarnią, która tworzy wysokiej jakości meble na wymiar. Warszawa i okolice mogą zaufać naszemu bogatemu doświadczeniu w zakresie produkcji mebli. Wytwarzane przez nas meble biurowe, meble kuchenne, a także szafy wnękowe wyróżnia niezwykle wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd oraz funkcjonalność i trwałość przez lata. Czas postawić na najwyższej jakości usługi stolarskie. Warszawa i najbliższe okolice skorzystały już z unikatowych mebli antycznych oraz nowoczesnych mebli dających radość z użytkowania niemal każdego dnia, które zostały wykonane ręcznie z niezwykłą dbałością o wszelkie detale. Mamy możliwość wykonania trwałych i stylowych mebli z płyt stolarskich, wiórowych okleinowanych, mdf lakierowanych, fornirowanych zgodnie z przedstawionym projektem klienta. Solidne meble na wymiar z Warszawy czekają na Ciebie.  

Tradycyjne techniki

Tworzone przez naszą stolarnię meble antyczne i nowoczesne zarówno pod względem rozmiarów, jak również samego stylu oraz kolorystyki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Główną specjalnością warsztatu jest renowacja antyków oraz rekonstrukcja mebli antycznych. W przypadku starych mebli stosujemy tradycyjne techniki i metody ich renowacji, starając się w jak najmniejszym stopniu ingerować w ich naprawę. Renowacja starych mebli polega na wykorzystywaniu materiałów i środków najlepszej jakości przez naszą doświadczoną kadrę, która sprawi, że antyki odzyskają swój dawny blask. Postaw na profesjonalne usługi stolarskie. Warszawa i najbliższe okolice mogą liczyć na nasze wsparcie.